Hüseyin PINARLI

Hüseyin PINARLI

pinarli@gmail.com

Parayı Nasıl Buluruz ?

07 Haziran 2021 - 07:36

Gençlik yeni kumar düzenine girdi.
İnsan oğlu yaradılış dan bu yana rahat yaşamak için hayatını kolaylaştıracak yeni yeni icatlarla uğraştı Paranın bulunmasıyla İnsanların İnsanlara Hükmetmesi Başladı.
Şimdide Teknolojinin ilerlemesiyle Sanal Para Borsası Yaratarak insanoğlunu kumara alıştırdı.
Bu oluşturulan sistem gençlerin hayatının bir parçası haline geldi ve geleceğin parası olacağına inananların sayısı oldukça sık.
Devletler bu sistemin büyüklüğünü anlayıp çok yakında buna dur diyecekler Ayrıca bu sistem kara para aklamanın en büyük yolu Yaşadığı ülkeden para kaçırmak artık çocuk oyuncağı sadece aklında tutacağı birkaç kelime veya rakamdan oluşacak.
Bu arada Elinde 100 200 Tl parası olanda hayal kurarak bu düzene girmeye girdiği bu düzende daha çok kazanacağım hırsıyla Daha çok gerçek para bulup hayatı boyunca telafi edemiyeceği yola giriyorlar.
Dünyada yaşanan bu sanal kumara bankalar körük tutuyor bir an önce ülkemizde bu tür oluşumlara dur demeli Aksi Halde Ülkemiz Çok Büyük Tehlikede.
Şu anda Ticaretin gelecekte sanal para ile yapılacağını yayınlıyorlar Medya çok büyük yanlış yapıyor her zaman paranın esiri olan insanların üç beş kuruş alarak en başta kendi karekterini sonrasında Ülkesini Satıyor.
Ve Mahalesef Sonuç Girmemiz istenilen yol
Ben Aklım aldığınca dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım düşünün ve karar verin ne yapıyoruz ?